Start Wiadomości Nowe loty do Wielkiej Brytanii od Wizzaira

Nowe loty do Wielkiej Brytanii od Wizzaira

780
0

Wizz Air ogłosił otwarcie nowego połączenia z Katowic do Liverpoolu. Nowa trasa zacznie działać od 29 marca. Loty odbywać się będą trzy razy w tygodniu.

Obok Belfastu, Bristolu, Doncaster, Sheffield, Glasgow i Londynu Luton, Liverpool jest szóstym kierunkiem do Wielkiej Brytanii dostępnym obecnie w ofercie tanich połączeń Wizz Air z Katowic.

Wraz z nową destynacją, Wizz Air oferuje aktualnie z Katowic 27 tras do 13 krajów. Bilety na nowe połączenie do Wielkiej Brytanii dostępne są już w sprzedaży na wizzair.com.

Loty do Liverpoolu będą odbywać się we wtorki, czwartki i soboty z lotniska w Katowicach.

– Jest nam niezmiernie miło ogłosić kolejny atrakcyjny kierunek z Polski. Nasi pasażerowie mają możliwość za niską cenę skorzystać ze znakomitych usług na pokładzie Wizz Air i wybrać się w podróż do Liverpoolu. Jesteśmy przekonani, że nasza najnowsza propozycja będzie cieszyć się tak dużą popularnością jak pozostałe 26 tras w naszej katowickiej siatce połączeń. Zachęcamy naszych pasażerów do rezerwacji tanich biletów na wizzair.com – powiedział Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniPolicja ostrzega mieszkańców Southampton, po tym jak widziano grupę podejrzanych domokrążców w okolicach Bitterne
NastępnySpitfire poleci nad Southampton w 80-tą rocznicę pierwszego startu samolotu