Start Polecane Nowe limity 20 mil na godzinę przyjęte w Southampton po latach kampanii.

Nowe limity 20 mil na godzinę przyjęte w Southampton po latach kampanii.

386
0

Nowe limity 20 mil na godzinę w dzielnicach mieszkalnych Southampton zostały przyjęte z zadowoleniem.

Około 14 obszarów w Southampton będzie podlegać nowym ograniczeniom, które mają uczynić te drogi „bezpieczniejszymi i przyjemniejszymi”.

Wśród lokalizacji znalazły się części Bassett i Flowers Estate. Inne obszary, które mają osiągnąć limity 20 mil na godzinę, to Bassett West, Hollybrook and Hospital, St Mark’s, Freemantle and Shirley, Polygon and Banister, centrum miasta, Highfield iPortswood South, Highfield i Portswood North, St Denys, Woolston i Itchen, Peartree North, Bitterne Park, Townhill Park i Sholing.

Ograniczenia prędkości mają zostać wprowadzone w ciągu najbliższych dwóch lat z wykorzystaniem finansowania w wysokości 1 miliona funtów.

Jednak radna okręgu Swaythling, Lorna Fielker, powiedziała: „To rozczarowujące, że inne środki uspokajania ruchu na tym obszarze nie rozwiązały znaczących problemów związanych z bezpieczeństwem drogowym”.

Jeremy Moulton, zastępca przewodniczącego Rady, powiedział: „Kiedy patrzymy w przyszłość, ustanawia to wyraźny precedens, w którym limity 20 mil na godzinę staną się normą dla ulic mieszkalnych naszego miasta”.

PoprzedniCo dziesiąte dziecko rozpoczynające szkołę jest zagrożone zakażeniem odrą
NastępnySzkoły w Anglii otrzymały wskazówki, jak unikać tendencyjnego nauczania