Start Polecane Nowa trasa ogłoszona z lotniska w Southampton

Nowa trasa ogłoszona z lotniska w Southampton

781
0

Southampton zostanie połączone z Dublinem nową trasą lotniczą.

Eastern Airways potwierdził nową trasę z lotniska w Southampton do Dublina. Loty rozpoczną się od poniedziałku 17 sierpnia, a bilety są już w sprzedaży.

Nowa trasa stanowi część planów ekspansji linii lotniczych w południowej Anglii. Po połączeniu lotniska ze stolicą Irlandii Eastern Airways zwiększa liczbę połączeń z Southampton do siedmiu. Początkowo będzie to jedna podróż dziennie w obie strony, która wzrośnie wraz z popytem i wraz ze zniesieniem ograniczeń podróży w związku z Covid-19.

Eastern Airways oferuje już usługi dla Belfast City, Leeds-Bradford, Manchester, Newcastle i Teesside. Tymczasem lot z Southampton do Manchesteru, który odbywał się dwa razy dziennie powróci od 3 sierpnia. Loty z Southampton do Newcastle natomiast powrócą od 7 września.

Linie lotnicze Eastern Airways posiadają w Southampton najnowszy samolot ATR 72-600 i z czasem zamierzają mieć tam do pięciu takich maszyn.

Steve Szalay, dyrektor operacyjny Southampton Airport, powiedział: „Dublin od dawna jest miejscem o dużym popycie ze strony naszych pasażerów. Cieszymy się, że Eastern Airways otwiera tę trasę z lotniska w Southampton, po raz kolejny pokazując, jak ważne są regionalne lotniska zapewniające niezbędną łączność w całej Wielkiej Brytanii”.

PoprzedniOto filmy, które obejrzymy po ponownym otwarciu Cinema De Lux w piątek
NastępnyKatedra w Salisbury ponownie otwarta dla zwiedzających