Start Polecane Nowa siłownia zostanie otwarta w Southampton tego lata

Nowa siłownia zostanie otwarta w Southampton tego lata

371
0

Nowa siłownia ma zostać otwarta w Southampton jeszcze w tym roku.

Firma TRIB3, oparta na współpracy franczyzowej, ogłosiła, że siłownia otwarta w czerwcu 2021 roku w Southampton Qultural Quarter w centrum miasta będzie „jednym z [ich] ostatnich sklepów korporacyjnych”.

Siłownia będzie zlokalizowana na parterze budynku mieszkalnego dla studentów z ponad 500 sypialniami. TRIB3 działa obecnie w pięciu lokalizacjach należących do korporacji, a kolejne planowane są do otwarcia w Edynburgu, Manchesterze i Barcelonie.  20 kolejnych franczyzowych ośrodków sportowych ma zostać otwartych w 2021 roku.

Dyrektor ds. Marketingu TRIB3, Kirsty Angove, powiedziała: „TRIB3 to koncepcja ćwiczeń grupowych, więc studio jest podzielone na trzy charakterystyczne strefy: bieżnia, opór i intensywność. „W tych trzech strefach na sesję przypadają 42 przestrzenie, czyli zasadniczo trzy strefy po 14 przestrzeni.

„Dzięki środkom dystansującym zaoferujemy zmniejszoną pojemność, jeśli te środki będą nadal stosowane, aby nasze TRIB3R były bezpieczne podczas sesji”.

„Głównym celem naszego rozwoju w tym roku jest rynek Wielkiej Brytanii, więc nie mogę się doczekać, kiedy latem przeniesiemy TRIB3 do Southampton”.