Start Polecane Nowa siłownia PureGym zostanie otwarta w Southampton

Nowa siłownia PureGym zostanie otwarta w Southampton

482
0

Prace nad instalacją nowej całodobowej siłowni mają się rozpocząć w Southampton.

Pierwsze piętro nad sklepem Sainsbury’s na Portswood Road ma zostać przekształcone w nowe miejsce PureGym po zatwierdzeniu planów przez władze miejskie.

Miejsce to zostało pierwotnie przeznaczone na przestrzeń społeczną, ale zgodnie z dokumentem opublikowanym przez Radę Miasta Southampton (SCC) nigdy nie było zajmowane do użytku społeczności.

Propozycje zostały złożone w lipcu 2019 r. i zgłoszono obawy dotyczące potencjalnej utraty przestrzeni publicznej i wpływu, jaki nowy obiekt będzie miał na hałas i ruch uliczny.

Plany stały się kontrowersyjne po wielu sprzeciwach mieszkańców. Wielu z nich sprzeciwiało się temu programowi, obawiając się, że całodobowe korzystanie będzie stanowiło precedens dla innych firm w okolicy, które będą ubiegać się o późniejsze godziny zamknięcia.

Wśród zgłaszanych obaw jest również potencjalna utrata przestrzeni publicznej oraz wpływ, jaki nowy obiekt miałby na hałas i ruch uliczny.

Szefowie planowania powiedzieli, że nowa siłownia przyniesie „znaczące pozytywne korzyści społeczno-ekonomiczne lokalnej społeczności i gospodarce”.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy siłownia zostanie oficjalnie otwarta.

PoprzedniNHS zaszczepiło ponad milion dzieci w wieku 12-15 lat w Anglii
NastępnySporządzono plany dotyczące ochrony przeciwpowodziowej w Southampton