Start Southampton Nowa karta rabatowa SO w Southampton dostępna już dzisiaj

Nowa karta rabatowa SO w Southampton dostępna już dzisiaj

486
0

Oferowane od dzisiaj zniżki i specjalne okazje mają zachęcić mieszkańców Southampton do powrotów na zakupy w lokalnych sklepach.

Od wtorku mieszkańcy będą mieli dostęp do różnych ofert i rabatów, ponieważ ponad 100 000 gospodarstw domowych otrzyma nową “kartę SO”.

Karty, które będą działać przez okres próbny do 31 sierpnia, mogą być pokazywane firmom, które zarejestrowały się, aby uczestniczyć w składaniu zamówień, kupowaniu przy kasie lub podczas wstępnej rezerwacji pakietów i atrakcji.

Program, prowadzony przez miejski Business Improvement District (BID) i wspierany przez Radę Miasta Southampton, został opracowany, aby zachęcić klientów do powrotu do firm, które zostały zamknięte z powodu pandemii.

Giles Semper, dyrektor wykonawczy GO! Southampton wierzy, że karty odegrają „ważną rolę w postawieniu Southampton na nogi ” w okresie letnim.

Lauren Sutton, kierownik hotelu w Mercure Southampton Centre Dolphin Hotel, przedstawiciela jednej z miejskich firm z kartą SO, powiedziała: „Po tak trudnym dla wszystkich czasie, jesteśmy podekscytowani, że możemy być częścią programu, w którym uczestniczą mieszkańcy. Wspaniale będzie zobaczyć, jak miasto znów ożywa”.

Program kart SO jest udostępniany na stronie Visit Southampton, na której mieszkańcy mogą również znaleźć pełną listę firm biorących udział w programie.

W nadchodzących tygodniach fizyczna karta ma zostać dostarczona do wszystkich gospodarstw domowych w Southampton, a także w wersji cyfrowej online.