Start Imprezy Nowa kampania sportowa zachęcająca kobiety do aktywności

Nowa kampania sportowa zachęcająca kobiety do aktywności

824
0

W Southampton uruchomiono nową kampanię sportową, która ma zachęcić kobiety do aktywności. Akcja potrwa przez cały wrzesień.

Rada Miasta Southampton i organizacja Active Nation połączyły siły, aby przeprowadzić kampanię „This Girl Can”. Miesięczne wydarzenie to 32 zajęcia dla kobiet odbywające się w różnych miejscach w mieście. Ta ogólnokrajowa kampania została opracowana przez Sport England i finansowana przez National Lottery jako celebracja aktywnego trybu życia i aktywnych kobiet. Kampania ma na celu pomóc kobietom pokonać strach przed osądem innych, który często powstrzymuje wiele osób przed przyłączeniem się do zajęć sportowych.

Active Nation i Southampton City Council będą również gospodarzami wydarzenia „This Girl Can Southampton” na Guildhall Square w Narodowy Dzień Fitnesu w środę, 26 września w godzinach od 10.00 do 16.00. Dzień będzie obejmował zajęcia i sesje degustacyjne skierowane do kobiet w różnym wieku a także dla dzieci.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie: www.southampton.gov.uk/health-social-care/health/this-girl-can/

PoprzedniBrytyjska policja ujawniła tożsamość Rosjan podejrzanych o otrucie Skripala w Salisbury
NastępnyRekordowy miesiąc dla ruchu portowego w Southampton