Start Imprezy Nowa atrakcja o tematyce Harry’ego Pottera w Wielkiej Brytanii

Nowa atrakcja o tematyce Harry’ego Pottera w Wielkiej Brytanii

800
0

JK Rowling wydała Harry’ego Pottera i Kamień Filozoficzny w 1997 roku, reszta to już historia.

Ostatnia książka została wydana w 2007 roku, a ostatni film, Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2, ukazał się w 2011 roku. Jednak czarodziejski świat Harry’ego Pottera pozostaje jednym z najbardziej lubianych fikcyjnych światów, a dorośli wciąż czekają na swój list z Hogwartu.

Wielu z nas dorastało razem z Harrym, Ronem i Hermioną, przyklejeni do książek i z niecierpliwością wyczekując kinowych premier, podczas gdy młodsze pokolenia dopiero odkrywają magiczny świat poza peronem 9 i 3/4.

Jesienią tego roku w Wielkiej Brytanii zostanie otwarta nowa atrakcja z Harrym Potterem, dając fanom szansę na wędrówkę po Zakazanym Lesie. Fani Pottera będą mogli wędrować oświetlonymi leśnymi ścieżkami inspirowanymi Zakazanym Lasem, gdzie po drodze odkryją mnóstwo magicznych niespodzianek. W lesie czaić się będą mistyczne stworzenia z serii Harry Potter i Fantastyczne Zwierzęta JK Rowling, w tym między innymi hipogryfy, centaury, jednorożce i nifflery.

Nocna zabawa w lesie, stworzona przez Warner Bros. Themed Entertainment, jest dedykowana dla całej rodziny. Ceny biletów zaczną się od 19 GBP za osobę i będą dostępne do kupienia na rynku w czwartek 29 lipca od 10 rano.

Fani mogą zapisać się na listę oczekujących, aby otrzymać wcześniejszy dostęp do biletów- więcej informacji na temat atrakcji: https://hpforbiddenforestexperience.com/

PoprzedniMężczyzna aresztowany po tym, jak rowerzysta zginął w wypadku w Southampton
NastępnyUlice w centrum miasta zamknięte po ataku na trzech mężczyzn