Start Wiadomości Nigdy nie wyjdziemy z UE – zapewnia Miliband

Nigdy nie wyjdziemy z UE – zapewnia Miliband

970
0

„Laburzyści nigdy nie wyjdą z Unii Europejskiej” – zapewnił Ed Miliband w swojej przemowie dotyczącej polityki zagranicznej kraju. Lider Partii Pracy obiecuje „odświeżenie” stosunków z Unią oraz ONZ.

Ponadto Ed Miliband oskarża Davida Camerona o doprowadzenie do tego, że sytuacja Wielkiej Brytanii w Unii Europejskiej staje się coraz bardziej niepewna.

Sam z kolei będzie namawiał Wspólnotę do przeprowadzenia reform związanych przede wszystkim z bezpieczeństwem. „Odbudujemy nasze wpływy i rozpoczniemy od UE.

Chcę dać konkretny przekaz naszym partnerom europejskim, że nadchodzący rząd laburzystów poważnie podejdzie do ponownego przewodnictwa oraz do reformy Unii Europejskiej.

Opuszczenie Wspólnoty miałoby katastrofalny wpływ na życie Brytyjczyków i przyszłość naszego kraju. Nigdy nie wystawimy interesu naszego narodu na ryzyko związane z odejściem z Unii” – deklaruje Miliband.

Komentarz lidera Partii Pracy pojawił się miesiąc po kontrowersyjnej interwencji Tony’ego Blaira, który powiedział, że brytyjskie uczestnictwo w Unii „jest zbyt istotne, by poddawać je pod publiczne głosowanie”.

ŹRÓDŁOpolishexpress.co.uk
PoprzedniNiewygodny dla Ukip raport: „Imigranci płacą więcej podatków, niż otrzymują benefitów”
NastępnyDavid Cameron apeluje do wyborców z Southampton aby poparli konserwatystów