Start Polecane Niewidoma kobieta robi furorę na Tik-Tok, ujawniając „słabą infrastrukturę” miasta

Niewidoma kobieta robi furorę na Tik-Tok, ujawniając „słabą infrastrukturę” miasta

477
0

Niewidoma kobieta z Southampton stała się popularna w mediach społecznościowych po ujawnieniu „niestandardowej infrastruktury” miasta, która według niej utrudnia życie osób niepełnosprawnych.

33-latka z Weston w Southampton ma ponad 23 000 obserwujących na Tik-Tok i 1,4 miliona polubień. W swoich filmach kobieta zwraca uwagę na niebezpieczne krawężniki i chodniki, które nazywa zmorą swojego życia.

Jemma oznacza bariery dla osób niepełnosprawnych, w tym zablokowane podjazdy dla wózków inwalidzkich, budynki bez wind i niedostępne toalety. Kobieta powiedziała: „Jednym z powodów, dla których zaczęłam publikować filmiki na Tik Tok, było to, że czułam, że nikt mnie nie słyszy”.

Jemma, która jest niedowidząca i porusza się na wózku inwalidzkim, urodziła się z chorobą oczu. Od czasu dołączenia do Tik-Tok kobieta otrzymała silne wsparcie od swoich zwolenników. Powiedziała: „To niesamowite i całkowicie nieoczekiwane, mieć tak ogromną liczbę fanów.”

Jemma planuje nadal udostępniać swoje „przygody” na swojej platformie w mediach społecznościowych a jej celem jest uczynienie Southampton miastem dostępnym dla osób niepełnosprawnych.

PoprzedniOd dziś szczepienia dodatkowe Covid dla osób powyżej 30go roku życia
NastępnyCentra recyklingu będą otwarte w Hampshire w okresie Bożego Narodzenia