Start Polecane Niepewna przyszłość przychodni GP w Southampton

Niepewna przyszłość przychodni GP w Southampton

911
0

Przyszłość przychodni GP w Hampshire jest niepewna, ponieważ jeden z jej lekarzy  zamierza odejść. Los 4500 pacjentów stoi pod znakiem zapytania.

Wątpliwości otaczają przyszłość przychodni lekarskiej na Bursledon, ponieważ jej główny lekarz ogólny, dr Vivian Ding przechodzi na emeryturę 31 grudnia tego roku.

Dr Ding jest lekarzem ogólnym od ponad 30 lat i od ponad dekady zapewnia opiekę w przychodni na Portsmouth Road.

Jednak NHS zapewnia około 4500 pacjentów korzystających z przychodni, że usługi będą nadal świadczone.

Od 1 stycznia 2020 r. praktyka Blackthorn Health Center będzie świadczyć usługi dla pacjentów chirurgii Bursledon na podstawie umowy tymczasowej.

NHS napisał do wszystkich pacjentów, aby potwierdzić, że będą oni mogli uzyskać dostęp do nieprzerwanych usług GP z obecnych gabinetów zlokalizowanych w Lowford Centre.

Doniesiono również, że dokumentacja medyczna pacjentów zostanie automatycznie przeniesiona do nowego usługodawcy GP po przejściu na emeryturę dr Dinga.

W okresie przejściowym podjęte zostaną przygotowania do długoterminowego świadczenia usług GP dla pacjentów zarejestrowanych w Bursledon Surgery.

NHS West Hampshire organizuje spotkania dla pacjentów chirurgii Bursledona w celu udzielenia odpowiedzi na wszelkie pytania. Odbędą się one w środę, 6 listopada od 14:00 do 18:00 oraz we wtorek, 12 listopada od 17:00 do 20:30.

PoprzedniGunwharf Quays nie zorganizuje w tym roku pokazu sztucznych ogni
NastępnyMężczyzna z toporem na Shirley High Street