Start Wiadomości Nie żyje dwójka Polaków poszukiwanych po zamachu

Nie żyje dwójka Polaków poszukiwanych po zamachu

1505
0

Ministerstwo Spraw Zagranicznych potwierdziło, że nie żyje polskie małżeństwo poszukiwane przez rodzinę. Zginęli oni w wyniku zamachu, do którego doszło na koncercie Ariany Grande w Manchesterze.

Wczoraj o zaginięciu Polaków poinformowała starsza córka małżeństwa, która zamieściła na Facebooku wpis z prośbą o pomoc w poszukiwaniach. Rodzice zawieźli córki na koncert i mieli je później odebrać. Niestety zginęli w wyniku wybuchu.

– Dwie dziewczyny, jedna jest już dorosła, druga nastolatka, uczestniczyły w koncercie. Rodzice przyjechali po koncercie odebrać swoje córki, no i niestety dzisiaj rano doszła do nas wiadomość, że nie przeżyli tego wybuchu – wyjaśniał w RMF FM szef MSZ Witold Waszczykowski. – Są pod kontrolą wszelkich służb, zarówno brytyjskich jak i polskiego konsulatu. Jedna z dziewczynek jest, jak powiedziałem, nieletnia  więc również jest pod kontrolą służb rodzinnych – dodał.

W wybuchu ucierpiał także inny Polak, który był wraz z rodziną na koncercie. Mężczyzna przeszedł poważną operację, ale wszystko wskazuje na to, że jego stan się poprawia.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniReakcja Hampshire na zamach terrorystyczny w Manchesterze
NastępnyWizz Air uruchomił loty z Lublina do Liverpoolu