Start Southampton Nie zidentyfikowano podejrzanych w ponad połowie kradzieży rowerów w Eastleigh

Nie zidentyfikowano podejrzanych w ponad połowie kradzieży rowerów w Eastleigh

298
0

Ponad połowa wszystkich dochodzeń w sprawie kradzieży rowerów w ciągu jednego miesiąca w Eastleigh pozostała nierozwiązana.

Najnowsze dane z data.police.uk ujawniły, że w maju tego roku w gminie doszło do 18 kradzieży rowerów. Spośród tych kradzieży sześć jest nadal przedmiotem dochodzenia, podczas gdy 12 zostało zbadanych, ale nie zidentyfikowano żadnego podejrzanego.

W kwietniu 2022 roku w Southampton doszło do 59 kradzieży rowerów.

Podobnie jak w przypadku Eastleigh, ponad połowa kradzieży (36) została zbadana, ale nie zidentyfikowano żadnych podejrzanych, co frustrowało wielu rowerzystów miejskich.

Sierżant Nick Duncalfe powiedział: „Jesteśmy świadomi wpływu tego rodzaju przestępstw na ofiary i frustracji, jaką odczuwają, gdy nie jesteśmy w stanie zidentyfikować podejrzanego.”

„Chciałbym jednak zapewnić, że zawsze będziemy starać się zbadać zgłoszenia kradzieży, zwłaszcza gdy istnieją uzasadnione kierunki dochodzenia”.

„Będziemy nadal udzielać porad dotyczących zapobiegania przestępczości mieszkańcom i lokalnym firmom”.

„Chociaż nie jesteśmy w stanie zbadać każdej kradzieży rowerów, codzienny przegląd raportowanych wykroczeń i identyfikacja trendów przestępczych pozwala nam dotrzeć do lokalizacji, w których wiemy, że tego rodzaju przestępstwa stanowią szczególny problem”.

PoprzedniMiasto Hampshire z najwyższą średnią długością życia w Wielkiej Brytanii
NastępnyKobieta aresztowana po tym, jak pies ugryzł trzyletnią dziewczynkę w Havant