Start Polecane New Forest uznany za piąty najlepszy park narodowy w Europie

New Forest uznany za piąty najlepszy park narodowy w Europie

384
0

New Forest od dawna słynie z malowniczych widoków i pięknych wiosek, a także swobodnie wędrujących zwierząt. Obecnie Park Narodowy New Forest został uznany za piąty najlepszy w Europie.

Park zdobył wyróżnienie w rankingu Tripadvisor Travellers’ Choice Best of the Best Awards for Destinations. Nagrody przyznawane są corocznie, ale parki narodowe zostały uwzględnione po raz pierwszy. Nowa kategoria obejmuje malownicze i historyczne obszary, które cieszą się największą popularnością wśród recenzentów serwisu Tripadvisor.

Tripadvisor określa New Forest jako „naprawdę wyjątkowy”. Dodaje: „To światowa stolica dzikiej przyrody z ogromną różnorodnością rzadkich roślin i zwierząt”. „Miejsce o wybitnych walorach przyrodniczych, gdzie niepowtarzalny krajobraz kształtowany jest przez pasące się na wolności konie.”

Tripadvisor twierdzi, że New Forest to jedno z ostatnich miejsc w południowej Anglii, które wciąż oferuje poczucie dzikości i spokoju. Dodaje: „To wspaniały obszar do zwiedzania pieszo, konno lub na rowerze”.

PoprzedniCovid: pijący kawę na Portsdown Hill ukarany grzywną za odmowę powrotu do domu
NastępnyNowa pizzeria zostanie otwarta na Oxford Street