Start Polecane Nawet 1500 rowerzystów weźmie udział w nowej imprezie sportowej w Southampton

Nawet 1500 rowerzystów weźmie udział w nowej imprezie sportowej w Southampton

534
0

Oczekuje się, że ponad 1000 rowerzystów weźmie udział w nowej imprezie sportowej w Southampton.

Inauguracyjny cykl Southampton Sporterium, z siedzibą w Southampton, odbędzie się 20 czerwca przyszłego roku i będzie dniem, w którym miasto zamieni się w raj dla rowerzystów, oferując zajęcia i wyścigi dla wszystkich grup wiekowych.

„Sporterium” składa się zarówno ze Sportive, długodystansowej jazdy, jak i Criterium, krótkiej okrągłej pętli. Sportive skieruje się w okolice Meon i Test Valley, z dwiema opcjami odległości do wyboru między 60 km a 100 km.

Criterium to krótka okrągła pętla wokół parków w Southampton City Centre, w której zawodnicy będą rywalizować, aby ukończyć jak najwięcej okrążeń w wyznaczonym czasie.

Nikki Rees, dyrektor zarządzająca, powiedziała: „Cieszymy się, że wkraczamy w dynamiczny świat imprez rowerowych wraz z pierwszą imprezą Cycle Southampton Sporterium, która odbędzie się w 2020 roku.”

Wydarzenie jest organizowane przez ReesLeisure, zespół odpowiedzialny za ABP Southampton Marathon, Winchester Half Marathon, Southampton SailingWeek, TryTriEvents i WessexSwim School.

PoprzedniHalloweenowa zabawa na Watercress Lane
NastępnyWeterynarze wzywają właścicieli królików do szczepienia