Start Polecane Nauczycielka ma zakaz nauczania po tym, jak „krzyczała na bezbronnego ucznia”

Nauczycielka ma zakaz nauczania po tym, jak „krzyczała na bezbronnego ucznia”

518
0

Nauczycielka z Southampton została pozbawiona możliwości wykonywania zawodu po tym, jak krzyczała na bezbronnego ucznia, gdy ten leżał na ziemi i szlochał.

W raporcie opublikowanym przez Agencję ds. Regulacji Nauczania stwierdzono, że incydent w Szkole Podstawowej Shamblehurst w Hedge End spowodował, że uczeń „widocznie się przestraszył” i „płakał w niekontrolowany sposób”.

37-letnia Hannah Rhodes straciła panowanie nad sobą, gdy dowiedziała się, że uczeń oddał mocz w krzakach. Jej zachowanie wobec innego chłopca w Shamblehurst spowodowało, że pojawiły się u niego lęki i w konsekwencji został usunięty przez rodziców ze szkoły.

Pani Rhodes zrezygnowała z pracy w szkole w 2019 r. i otrzymała zakaz nauczania na czas nieokreślony w wyniku przesłuchania w sprawie wykroczeń przeprowadzonego przez Agencję. Odnosząc się do incydentu, który miał miejsce w październiku 2018 r., raport potwierdził, że kolega odkrył, że pani Rhodes krzyczała na ucznia, gdy ten leżał w pozycji embrionalnej na ziemi.

Rhodes krzyczała również na innego ucznia, który został następnie usunięty ze szkoły przez swoich rodziców. Cytując zeznania złożone przez ojca chłopca, raport mówi, że uczeń obawiał się pójścia do Shamblehurst i nie lubił przebywać w tym samym pokoju co pani Rhodes.

PoprzedniRyanair pozywa brytyjski rząd za blokowanie zagranicznych podróży
NastępnyAldi ogłosił nowy zakaz dotyczący plastiku dla wszystkich swoich sklepów w UK