Start Polecane Nastoletni chłopiec wykorzystany seksualnie przez mężczyznę na terenie rekreacyjnym

Nastoletni chłopiec wykorzystany seksualnie przez mężczyznę na terenie rekreacyjnym

545
0

Policja apeluje o świadków po napaści seksualnej na nastoletniego chłopca w Totton.

Nieznajomy mężczyzna podszedł do dwóch nastoletnich chłopców, prowadząc z nimi rozmowę, po czym dokonał napaści seksualnej na jednego z chłopców w Eling Recreational Ground 17 kwietnia o 14:00.

Mężczyzna jest opisany jako biały, w wieku od 25 do 32 lat, średniej budowy, z jasnymi blond włosami. Widziano go w niebieskim lub szarym luźnym swetrze, spodniach dresowych lub dżinsowych, niebieskiej koszulce z farbowanym tyłem, a także miał ze sobą mały czarny plecak.

Śledczy policyjny, Douglas Gould z zespołu CID w Hampshire Constabulary, powiedział: „Ten incydent wydarzył się w biały dzień i jest przykładem bardzo odważnego zachowania sprawcy. Chcielibyśmy porozmawiać z każdym kto mógł być w tym czasie w okolicy lub rozpoznaje mężczyznę z opisu.

„Każdy, kto ma informacje, jest proszony o niezwłoczny kontakt pod numer 101, numer 44210145347. Alternatywnie można skontaktować się z niezależną organizacją charytatywną Crimestoppers anonimowo pod numerem 0800 555 111.

„Chcielibyśmy ponownie zapewnić lokalną społeczność, że traktujemy poważnie każde zgłoszenie napaści na tle seksualnym. Mamy wyspecjalizowanych funkcjonariuszy, którzy mogą wesprzeć każdego, kto padł ofiarą napaści na tle seksualnym. Jak zawsze, jeśli zauważysz coś podejrzanego, zadzwoń pod numer 101 lub zgłoś to za pośrednictwem naszego internetowego portalu zgłoszeniowego na stronie Hampshire Constabulary.”

PoprzedniNagi mężczyzna spacerujący po dachach samochodów w Southampton
NastępnyPrimark bije rekordy sprzedaży