Start Southampton Nastolatka z mózgowym porażeniem dziecięcym skoczy ze spadochronem, aby wesprzeć niepełnosprawne rodziny

Nastolatka z mózgowym porażeniem dziecięcym skoczy ze spadochronem, aby wesprzeć niepełnosprawne rodziny

306
0

Nastolatka z mózgowym porażeniem dziecięcym ma wykonać skoki spadochronowe, aby wesprzeć niepełnosprawne rodziny.

Sophia Banger, lat 16, cierpi na porażenie mózgowe po tym, jak urodziła się przedwcześnie i doznała udaru po urodzeniu. Sophia przez lata przeszła liczne operacje w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych i jest pełnoetatową użytkowniczką wózka inwalidzkiego.

Jej rodzina prowadzi organizację charytatywną dla dzieci, The Knights Foundation, pomagającą rodzinom z niepełnosprawnymi dziećmi w całym Hampshire, Surrey i Berkshire. Rodzina kupiła domek letniskowy w Lymington, aby umożliwić niepełnosprawnym rodzinom bardzo potrzebną ucieczkę w bezpieczne środowisko. Jednak z powodu pandemii koronawirusa rodzina poniosła straty, ponieważ lockdown uniemożliwił zbieranie potrzebnych funduszy.

„Sophia wpadła na pomysł zrobienia skoku ze spadochronem, aby zebrać fundusze na domek, ale także dać młodszym niepełnosprawnym dzieciom nadzieję, że mogą robić, co chcą i spełniać swoje marzenia. Sophiaskoczy ze spadochronem 26 kwietnia na lotnisku Old Sarum w Salisbury. Do tej pory dziewczyna zebrała 3829 funtów i ma nadzieję zebrać łącznie 5000 funtów.

Aby przekazać darowiznę, odwiedź: www.justgiving.com/fundraising/sophiabangerskydive.

PoprzedniMieszkańców Southampton czeka mini fala upałów
NastępnyDebenhams ogłosił datę zamknięcia dwóch sklepów w Hampshire