Start Polecane Nastolatek aresztowany po dwóch incydentach z użyciem noża w Southampton

Nastolatek aresztowany po dwóch incydentach z użyciem noża w Southampton

363
0

17-latek został aresztowany pod zarzutem dokonania dwóch napadów z nożem.

We wtorek, 6 października około godziny 15.40, policja została wezwana do Shirley Precinct. Między trzema osobami wybuchła bójka, w wyniku której 22-latek został dźgnięty w plecy. Ofiara została zabrana do szpitala i od tego czasu została wypisana z obrażeniami nie zagrażającymi życiu.

Drugi incydent miał miejsce między 18:00 a 18:15 tego samego dnia w pobliżu Lidla na Shirley High Street, gdzie 19-letni mężczyzna został dźgnięty w ramię. Ofiara została również zabrana do szpitala i od tego czasu została wypisana z obrażeniami nie zagrażającymi życiu.

17-letni chłopiec z Southampton został aresztowany pod zarzutem spowodowania ciężkich obrażeń ciała i został zwolniony w ramach śledztwa.

Rzeczniczka policji w Hampshire powiedziała: „Funkcjonariusze uważają, że osoby zaangażowane w oba incydenty są sobie znane i nie ma szerszego zagrożenia dla bezpieczeństwa publicznego. „Chcielibyśmy porozmawiać z każdym, kto był świadkiem zdarzenia lub ma jakiekolwiek informacje, które mogą pomóc w naszym dochodzeniu.”

PoprzedniPacjent z koronawirusem zmarł w szpitalu w Southampton
NastępnySouthampton oficjalnie rozpoczęło wyścig o tytuł City of the Culture