Start Imprezy Największy brytyjski festiwal żeglarstwa powraca z mnóstwem nowych atrakcji

Największy brytyjski festiwal żeglarstwa powraca z mnóstwem nowych atrakcji

1375

Southampton International Boat Show powraca do Mayflower Park od piątku 16 września do niedzieli 25 września.

Największy festiwal żeglarstwa w Wielkiej Brytanii odbywa się każdego roku na wybrzeżu Solent. Cała rodzina może doświadczyć życia na wodzie w największej w Europie specjalnie wybudowanej przystani pokazowej, na której znajdą się kajaki, katamarany, super jachty oraz najbardziej ekscytujące i innowacyjne łodzie na świecie.

Program powraca z wieloma nowymi atrakcjami, w tym możliwością przepłynięcia 1,25 km w kultowych dokach Southampton, obok żaglowców i super jachtów.

Niezależnie od tego, czy jesteś entuzjastą żeglarstwa, czy chcesz po raz pierwszy zanurzyć stopy w wodzie, każdy znajdzie coś dla siebie.

Strefa On the Water oferuje szeroki wybór sportów wodnych pod okiem ekspertów, od desek wiosłowych i kajaków po żeglarstwo na pontonach.

Oprócz jednych z najlepszych łodzi w branży i 650 marek morskich z całego świata, posiadacze biletów mogą znaleźć wakacje, książki, kursy, odzież i sprzęt.

Wśród oferowanych potraw i napojów znajdują się świeże ostrygi, szeroki wybór międzynarodowych potraw ulicznych, szampan i koktajle.

Bilety na Boat Show są dostępne na stronie southamptonboatshow.com