Start Polecane Najlepsze i najgorsze firmy kurierskie w Wielkiej Brytanii

Najlepsze i najgorsze firmy kurierskie w Wielkiej Brytanii

596
0

Ujawniono najlepsze i najgorsze usługi w doręczaniu paczek w Wielkiej Brytanii.

Money Saving Expert udostępnił wyniki swojego ostatniego sondażu, w którym poproszono tych, którzy korzystali z usług konkretnych kurierów, o ocenę swoich doświadczeń.

W ankiecie poproszono użytkowników o ocenę swoich doświadczeń z każdą firmą kurierską, z której korzystali w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Głosowało ponad 9000 osób.

Amazon Logistics został wybrany najlepszym z grupy za swoją pracę w 2021 roku, nokautując z pierwszego miejsca DPD Local i spychając dotychczasowego lidera na miejsce trzecie.

Jej siostrzana firma DPD – która miała dobrą passę przez siedem lat do 2020 roku – utrzymała się na drugim miejscu drugi rok z rzędu.

Uczestnicy ankiety zostali poproszeni o ocenę swoich doświadczeń z każdą firmą kurierską, z której korzystali w ciągu ostatnich 12 miesięcy, jako „świetne”, „w porządku” lub „słabe”. Około 60 procent powiedziało, że Amazon Logistics, który nie zawsze jest wykorzystywany do dostaw Amazon, jest „świetny”, 34 procent oceniło, że jest „w porządku”, a tylko 7 procent powiedziało, że jest „słabe”.

W sumie pięć z 17 firm zostało lepiej ocenionych w tegorocznym sondażu w porównaniu do roku 2020.

City Sprint ponownie uplasował się najgorzej wśród wyborców, a Hermes zajął drugie od końca miejsce.

PoprzedniUsunięto ogromne drzewo blokujące główną drogę do Southampton po sztormie Eunice
NastępnyRynek wegański pojawi się w Southampton Guildhall w przyszłym miesiącu