Start Polecane Najdziwniejsze prośby gości szkockich hoteli

Najdziwniejsze prośby gości szkockich hoteli

513
0

Travelodge, brytyjska sieć hoteli, po konsultacji z personelem stworzyła listę najbardziej ekscentrycznych życzeń, o które w 2017 roku prosili hotelowi goście. 

Większość osobliwych próśb była związana ze szkockimi atrakcjami turystycznymi. I tak np. jeden z gości zapytał, w jaki sposób może dostać się na samochodem na szczyt Ben Nevis, czyli na najwyższy szczyt nie tylko Szkocji, ale też całych Wysp Brytyjskich, który wznosi się na wysokość 1344 metrów n.p.m, a inny z klientów poprosił o umówienie go z królową Elżbietą II na herbatę w Balmoral, czyli w letniej rezydencji rodziny królewskiej.

Pewna recepcjonistka w Glasgow Central została poproszona o zostanie druhną na ślubie hotelowego gościa, a inny klient a w hotelu Aberdeen Central poprosił o „włączenia zorzy polarnej” – informuje serwis Scotsman.com. Jeszcze inny z gości zażyczył sobie, by obsługa hotelu napełniła jego wanną gazowanym napojem Irn-Bru.

– Z ponad 18 milionami klientów rocznie, przebywających w naszych 552 hotelach, nasze zespoły otrzymują tysiące nietypowych próśb. Tam, gdzie to możliwe, starają się pomóc klientom, są jednak pewne prośby, których nie mogą zrealizować, takie jak zorganizowanie oglądania potwora z Loch Ness, czy zbudowanie lądowiska dla helikoptery – mówi Shakila Ahmed, rzecznik Travelodge.