Start Polecane Najciężej pracujący członek rodziny królewskiej w 2019 r

Najciężej pracujący członek rodziny królewskiej w 2019 r

498
0

Królewski obserwator Tim O’Donovan ujawnił najbardziej zapracowanych członków rodziny królewskiej w ramach swojej corocznej listy oficjalnych działań.

Tim odnotował liczbę oficjalnych obowiązków wykonywanych przez każdego członka rodziny królewskiej w 2019 r. – tradycję tę podtrzymywał przez ostatnie 40 lat. 87-letni emerytowany pośrednik ubezpieczeniowy rzucił teraz światło na to, którzy członkowie rodziny byli najbardziej zajęci w tym roku.

Książę Karol zajmuje pierwsze miejsce po ukończeniu 521 oficjalnych zadań i spotkań, a za nim Księżna Anne z imponującą liczbą 506 oficjalnych działań.

Królowa wzięła udział w prawie 300 wydarzeniach, podczas gdy książę i księżna Cambridge uczestniczyli odpowiednio w 220 i 126.

Książę Harry i Meghan Markle pozostawali w tyle z 201 i 83, podczas gdy książę Yorku uczestniczył w 274 działaniach, zanim odszedł z obowiązków królewskich. Meghan była na urlopie macierzyńskim przez część roku.

Książę Edward był nieco bardziej aktywny niż jego mama z 308 działaniami, informuje The Times.

Pan O’Donovan sporządził listę przy pomocy okólnika sądowego, który rejestruje oficjalne obowiązki członków rodziny królewskiej.

Książę Walii uczestniczył w 145 oficjalnych wizytach, ceremoniach, wydarzeniach sportowych, koncertach i wydarzeniach charytatywnych. Brał udział w 69 przyjęciach, obiadach, kolacjach i bankietach oraz w 159 innych oficjalnych obowiązkach.

Księżniczka Anna wzięła udział w 224 oficjalnych wizytach, uroczystościach, wydarzeniach sportowych, koncertach i wydarzeniach charytatywnych. Brała udział w 117 przyjęciach, obiadach, kolacjach i bankietach oraz 112 innych oficjalnych obowiązkach.

Księżna Kornwalii uczestniczyła w 53 wyjazdach zagranicznych.

Królowa wzięła udział w 47 oficjalnych wizytach, ceremoniach, wydarzeniach sportowych, koncertach i wydarzeniach charytatywnych. Brała udział w 28 przyjęciach, obiadach, kolacjach i bankietach oraz w 220 innych oficjalnych obowiązkach. Monarcha wykonała 295 spotkań podczas zagranicznych podróży.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniRekord w zwracaniu niechcianych prezentów
NastępnyMężczyzna podpalił szkołę w Hampshire