Start Imprezy Najbardziej rozpoznawalny pociąg parowy ma ponownie przejechać przez Hampshire

Najbardziej rozpoznawalny pociąg parowy ma ponownie przejechać przez Hampshire

985
0

Miłośnicy pociągów będą mogli zobaczyć słynnego na całym świecie Latającego Szkota, który przejedzie przez stacje w hrabstwie Hampshire.

Latający Szkot odbędzie wycieczkę po okolicy 27 maja ze stacji Salisbury. Bilety na tę podróż zostały już wyprzedane.  Kolejne dwie wycieczki zostały zarezerwowane na 6 czerwca. Ta podróż rozpocznie się w Southampton o 14:30. Lokomotywa przejedzie wzdłuż rzeki Itchen do Eastleigh, a następnie dotrze do Winchester i do South Downs. Ma również minąć Salisbury. Ceny biletów zaczynają się od 79 funtów.

Podczas drugiej podróży Latający Szkot powróci z Londynu do Southampton, z przystankiem w Winchester. Pociąg wyjedzie z London Paddington o godzinie 9:50 i przyjedzie do Winchester około godziny 12:00, a następnie uda się do Southampton. Dostępne są trzy rodzaje biletów: Premium Standard (119 GBP), Premier Dining (219 GBP) i Pullman Style Dining (289 GBP).

Pasażerowie jadalni otrzymają pełne śniadanie angielskie podczas podróży w obie strony i dwudaniowy posiłek w drodze powrotnej.

PoprzedniPrzed wyjazdem z Anglii musisz podać powód podróży
NastępnyKryzys w rodzinie królewskiej