Start Polecane Najbardziej niebezpieczne drogi Southampton

Najbardziej niebezpieczne drogi Southampton

510
0

Najbardziej niebezpieczne drogi w Southampton zostały ujawnione za pomocą interaktywnej mapy. Crash Map, stworzony przez dwóch ekspertów ds. bezpieczeństwa ruchu drogowego, podkreśla lokalizację każdej kolizji na drodze w danym okresie.

Szczegółowe narzędzie pokazuje nie tylko wagę wypadku – niewielką, poważną lub śmiertelną – ale także kiedy miał on miejsce, liczbę zaangażowanych pojazdów i liczbę zgłoszonych ofiar. Wykorzystane dane pochodzą bezpośrednio z oficjalnych statystyk rządowych, które opierają się na dokumentacji przekazanej im przez policję.

W Southampton w latach 2015-2019 miało miejsce ponad 3000 incydentów. Mapa pokazuje, że doszło do 122 incydentów w Portswood, a najwięcej wypadków miało miejsce na ruchliwej Portswood Road między Sainsbury’s a Waitrose.

Na Midanbury miało miejsce mniej awarii niż Portswood, a strona internetowa informuje o 72 incydentach na tym obszarze w ciągu ostatnich pięciu lat. Na Woolston zarejestrowano 67 awarii od 2015 r., z których większość miała miejsce na A3025.

Obszar z jednymi z najbardziej niebezpiecznych dróg w Sholing, o którym poinformowała strona internetowa, miał 256 incydentów w tym samym okresie, z czego ponad 50 było poważnych lub śmiertelnych.

Popularna dzielnica mieszkaniowa Shirley ma jedną z najbardziej niebezpiecznych dróg w Southampton, z 415 incydentami w ciągu ostatnich pięciu lat. Główna ulica Shirley, A3057, miała ponad 30 poważnych incydentów i jest jedną z najbardziej niebezpiecznych dróg w mieście.