Start Polecane Nagi mężczyzna spacerujący po dachach samochodów w Southampton

Nagi mężczyzna spacerujący po dachach samochodów w Southampton

646
0

Nagiego mężczyznę zauważono spacerującego po dachach samochodów w Southampton.

W poniedziałek po południu policja otrzymała doniesienia o nagim mężczyźnie przebiegającym przez dzielnicę Shirley. Mężczyzna był widziany na Archers Road, Shirley High Street i Paynes Road.

Według raportu policji mężczyzna, który miał około dwudziestki, szedł po dachach samochodów bez ubrania. Funkcjonariusze znaleźli go w końcu na Paynes Road około 12.30, gdzie go unieruchomili. Uważa się, że zatrzymany był pod wpływem narkotyków. Mężczyznę przekazano sanitariuszom i przewieziono do szpitala.

Post policji na Facebooku mówi: „w poniedziałek widzieliśmy skutki, jakie może mieć zażywanie LSD. Mężczyzna w wieku 20 lat, który jak podejrzewamy, zażył tę substancję, został zatrzymany na Paynes Road, całkowicie nagi, wrzeszczący i krzyczący z powodu obrażeń ciała spowodowanych upadkiem lub kilkoma upadkami. Pozostaliśmy z nim, aby monitorować jego stan zdrowia, dopóki sanitariusze nie zapewnili mu potrzebnej opieki. Życzymy mu powodzenia i mamy nadzieję, że wyciągnie wnioski z tego co się stało”.

PoprzedniPrzejęcie Asdy „może doprowadzić do wyższych cen benzyny
NastępnyNastoletni chłopiec wykorzystany seksualnie przez mężczyznę na terenie rekreacyjnym