Start Southampton Morderstwo w Salisbury: zbiórka pieniędzy na sprowadzenie ciał do Polski

Morderstwo w Salisbury: zbiórka pieniędzy na sprowadzenie ciał do Polski

3648
0

Rodzina zmarłych tragicznie dwóch Polek prosi o pomoc w sprowadzeniu ciał do Polski. Do tej pory udało się zebrać ponad 10 000.

Rodzina dwóch kobiet zabitych wcześniej w tym tygodniu w Salisbury apeluje o pomoc w zebraniu tysięcy funtów, aby sprowadzić ich ciała z powrotem do Polski. 18-letnia Nikoleta Zdun i 40-letnia matka Aneta Zdun zginęły w poniedziałek w domu przy Wessex Road.

Teraz Rafał Rybinski, kuzyn ojca Anety, utworzył stronę do zbierania funduszy, aby pomóc rodzinie w pokryciu kosztów repatriacji ich ciał i umożliwić dwóm ocalałym dzieciom Anety ponowne połączenie się z dziadkami.

W swoim apelu Rybinski powiedział: „Zbiórka pieniędzy powstała, aby pomóc rodzicom [Anety] w sprowadzeniu ich ciał do Polski, co jest dużym wydatkiem. Fundusz ma również pomóc w przewiezieniu dwóch ocalałych córek (5 i 6 lat) do Polski, aby były z rodziną. Proszę, pomóżmy tej rodzinie w tak trudnym okresie i w obliczu takich traumatycznych doświadczeń”.

Marcin Zdun, aresztowany w poniedziałek przez policję, pojawił się w środę w sądzie oskarżony o zabójstwo swojej żony i córki.

Zbiórka pieniędzyhttps://www.gofundme.com/f/fdaets-body-transport-back-to-homeland?utm_source=customer&utm_campaign=p_cp+share-sheet&utm_medium=copy_link-tip

PoprzedniNajwiększy na świecie super jacht o wartości 650 milionów dolarów przybył do Southampton
NastępnySouthampton: protest przeciwko rasizmowi po śmierci George’a Floyda