Start Polecane Moors Valley Country Park and Forest wśród najlepszych miejsc na piknik w...

Moors Valley Country Park and Forest wśród najlepszych miejsc na piknik w Wielkiej Brytanii

302
0

Z okazji Narodowego Tygodnia Piknikowego nowe badania ujawniły najlepsze miejsca na posiłek na świeżym powietrzu, a jedna lokalizacja w New Forest pojawiła się w pierwszej dziesiątce.

Badanie, przeprowadzone przez firmę Hello Fresh, firmę dostarczającą przepisy kulinarne, umieściło najpopularniejsze miejsca piknikowe w Wielkiej Brytanii, wśród których znalazł się Moors Valley Country Park i Forest w New Forest National Park.

Prawie 1000 akrów zarządzanych lasów i parków dzieli listę ze słynnymi terenami zielonymi, takimi jak Hyde Park, St James’ Park i Regent’s Park w Londynie oraz Princes Street Gardens w Edynburgu.

Analizując 1020 brytyjskich atrakcji wymienionych na stronie Tripadvisor jako „Rzeczy do zrobienia” i znajdując 15 miejsc, w których „piknik” był najczęściej wymieniany w recenzjach, rankingi wykazały najpopularniejsze piknikowe miejsca w Wielkiej Brytanii.

Dane pokazują, że najpopularniejszą lokalizacją jest londyński Hyde Park, a następnie Narodowe Muzeum Historii St Fagans w Cardiff i St James’s Park w Londynie.

Moors Valley Country Park and Forest w New Forest znalazł się na dziewiątym miejscu w rankingu.

PoprzedniKajaki warte 10 000 funtów skradzione z Woodmill Outdoor Activity Center
NastępnyRzadki układ planet na nocnym niebie – jak zaobserwować zjawisko w Hampshire