Start Polecane Mieszkańcy Southampton zostaną odwiedzeni w domu przez radę w celu rozmowy na...

Mieszkańcy Southampton zostaną odwiedzeni w domu przez radę w celu rozmowy na temat marnowania żywności

1076
0

Mieszkańcy Southampton zostaną odwiedzeni przez radę miasta, aby zapytać o opinię na temat marnowania żywności.

Począwszy od tego miesiąca, pracownicy Resource Futures będą odwiedzać domy w całym mieście z ankietą. Rada prosi również 150 gospodarstw domowych o wyrażenie zgody na analizę zawartości odpadów spożywczych w ich pojemnikach.

Odkrycia dostarczą więcej informacji na temat wyrzucanej żywności i pomogą lepiej zrozumieć zachowania związane z jedzeniem i piciem oraz ich zmiany w ostatnich latach.

Dave Tyrie, szef służb miejskich, powiedział: „Zgromadzone dane pomogą nam zaplanować przyszłe zmiany w zakresie zbiórki odpadów, które wejdą w życie wraz z ustawą o ochronie środowiska.”

„Umożliwi nam to modelowanie rund zbiórki odpadów spożywczych i przyjrzenie się metodom zbierania, które będą najskuteczniejsze.”

Pracownicy Resource Futures, którzy odwiedzają gospodarstwa domowe, będą mieć przy sobie oficjalną dokumentację potwierdzającą ich tożsamość.

Gospodarstwa domowe biorące udział w badaniu lub programie analizy odpadów nie zostaną w żaden sposób zidentyfikowane i mogą w każdej chwili wycofać się z badania.

Poprzedni14-letnia Polka śmiertelnie potrącona przez samochód
NastępnyNie ma potrzeby podawania czwartej dawki szczepionki na Covid, mówią eksperci w UK