Start Polecane Mieszkańcy Southampton wzywani do oddawania krwi

Mieszkańcy Southampton wzywani do oddawania krwi

631
0

Mieszkańcy Southampton są proszeni o pomoc w oddawaniu krwi w lokalnym kościele.

NHS Blood and Transplant apeluje do dawców krwi o umawianie się na oddanie krwi w Thornhill Baptist Church przy Thornhill Park Road. Wprowadzono dodatkowe środki bezpieczeństwa, w tym dodatkowe czyszczenie i noszenie masek.

Rzecznik NHS ds. krwi i przeszczepów powiedział: „Potrzebujemy osób sprawnych i zdrowych, aby oddawali krew podczas pandemii koronawirusa. Wprowadziliśmy dodatkowe środki bezpieczeństwa, ponieważ bezpieczeństwo jest zawsze naszym priorytetem”.

„Oddawanie krwi to powód do zrobienia czegoś niesamowitego. Oddawanie krwi ratuje życie.” „Prosimy darczyńców, aby postępowali zgodnie z najnowszymi poradami na naszej stronie i aplikacji oraz wskazówkami rządu.”

„Potrzebujemy ludzi, którzy będą nadal przekazywać darowizny, aby mieć pewność, że w nadchodzących tygodniach i miesiącach będziemy w stanie zaopatrywać szpitale w krew, której potrzebują. Pacjenci i lekarze liczą na to, że tam będziemy”.

Wszyscy dawcy będą musieli nosić zakrycie twarzy podczas oddawania krwi. Zakrycie twarzy nie musi być maską chirurgiczną, ale powinno zakrywać nos i usta. Wszyscy dawcy są proszeni o wcześniejsze umawianie się na spotkanie.

Zadzwoń pod numer 0300 123 23 23 lub odwiedź www.blood.co.uk, aby umówić się na spotkanie w celu oddania krwi.

PoprzedniZwiększona liczba połączeń kolejowych między Southampton a Londynem
NastępnyNHS Test and Trace „zawodzi”. Mieszkańcy Portsmouth kierowani na testy do Manchesteru