Start Southampton Mieszkańcy Southampton otrzymają bezpłatną kartę rabatową do użytku w lokalnych sklepach

Mieszkańcy Southampton otrzymają bezpłatną kartę rabatową do użytku w lokalnych sklepach

1010
0

Mieszkańcy Southampton będą mogli tego lata korzystać z promocji i rabatów podczas lokalnych zakupów.

Oprócz mieszkańców, osoby pracujące w mieście otrzymają również kartę umożliwiającą im otrzymanie zniżek lub dostęp do specjalnych ofert podczas zakupów w Southampton od 1 czerwca do 31 sierpnia.

„Karta SO” zostanie dostarczona do wszystkich gospodarstw domowych w Southampton w nadchodzących tygodniach. Inicjatywa jest częścią projektu prowadzonego przez GO! Southampton – Business Improvement District (BID- i Southampton City Council) mającego na celu wspieranie lokalnych firm.

Mieszkańcy będą mogli korzystać z karty w każdej firmie, która zgłosiła się do inicjatywy, a pełna lista zostanie opublikowana 1 czerwca. GO! Southampton ogłosiło, że mieszkańcy będą mogli od razu korzystać ze swoich kart, bez konieczności pobierania aplikacji lub rejestracji.

Giles Semper, dyrektor wykonawczy GO! Southampton, powiedział: „Korzystanie z karty będzie naprawdę łatwe i nie będzie wiązało się z żadnymi opłatami ani dodatkowo wymaganymi aplikacjami. Każdy znajdzie coś dla siebie, od sprzedaży detalicznej do wypoczynku, zdrowia i urody.”

PoprzedniDane dotyczące bezrobocia w Hampshire pokazują, że tysiące osób pozostaje bez pracy
NastępnyStado kolorowych słoni na wystawie sztuki w Westquay