Start Polecane Mieszkańcy sfrustrowani planami powstania nowego McDonald’s w Southampton

Mieszkańcy sfrustrowani planami powstania nowego McDonald’s w Southampton

850
0

Szefowie Civic Centre powiedzieli, że „nie popierają” kontrowersyjnych planów dotyczących nowego McDonald ‘s w mieście. Informacja pojawia się po tym, jak grupa mieszkańców wyraziła swój gniew wobec planów.

Radny Eamonn Keogh powiedział, że rada nie popiera planów dotyczących nowej restauracji przejazdowej na dawnym terenie Field and Trek na Hawkeswood Road, w pobliżu mostu Northam.

„Ta aplikacja nie jest mile widziana.Nie chodzi o sondaże, wszyscy jesteśmy temu przeciwni” – powiedział radny Keogh. Dodał: „Sprzeciwiałem się również wnioskowi McDonald ‘s w Woolston z powodu bezpieczeństwa publicznego, zdrowia publicznego i zatłoczenia autostrad i zanieczyszczeń, które były podstawą moich zastrzeżeń do tego obecnego wniosku.”

Mieszkańcy odbyli publiczne spotkanie w zeszłym miesiącu, aby podzielić się swoimi zastrzeżeniami w sprawie proponowanego projektu. Skrytykowali plany budowy restauracji, twierdząc, że zwiększy to zanieczyszczenie powietrza na Bitterne Manor, ponieważ spodziewają się, że każdego dnia przy restauracji będzie gromadzić się wiele samochodów.

Mieszkańcy obawiają się również, że sieć fast-foodów wpłynie negatywnie na zdrowie publiczne, zwiększy zachowania antyspołeczne, hałas i nieprzyjemne zapachy.

PoprzedniNowe badania naukowe w Southampton mogą pomóc w ratowaniu pacjentów po urazach
NastępnyObywatele UE chcą pozwać brytyjski rząd za problemy z oddaniem głosu