Start Polecane Mieszkańcy Gunwharf Quays sprzeciwiają się powstaniu nowego klubu

Mieszkańcy Gunwharf Quays sprzeciwiają się powstaniu nowego klubu

966
0

Gunwharf Quays może stać się domem dla nowego lokalu, jeśli jego licencja zostanie zatwierdzona. Jednak okoliczni mieszkańcy nie są zadowoleni z tego pomysłu.

W środę council zdecyduje czy udzielić firmie Lounger Ltd licencji na lokal Cosy Club. Pomieszczenie, w którym ma mieścić się nowy klub był poprzednio zajmowany przez Water Margin Buffet, oferującym jedzenie i napoje alkoholowe.

Nowy lokal na pierwszym piętrze Gunwharf Quays, na przeciwko Spinnaker Tower miałby oferować posiłki oraz napoje zarówno alkoholowe, jak i bezalkoholowe przez cały dzień.

Ale mieszkańcy, którzy mieszkają w Gunwharf Quays, martwią się o to, że w okolicy będzie głośno, szczególnie w nocy. Jeden z mieszkańców powiedział: „Nadmierny rozwój Gunwharf Quays w to, co coraz bardziej staje się centrum rozrywki z późnym popijaniem, hałasem i wszystkim, co się z tym wiąże, jest całkowicie nie do przyjęcia”.

„Moja żona i ja zainwestowaliśmy sumę pieniędzy, aby żyć w wysokiej jakości, dobrze zarządzanym, bezpiecznym i prestiżowym domu. Proponowane zmiany będą miały nie tylko poważny wpływ na jakość naszego życia, ale z pewnością będą miały szkodliwy wpływ na wartość nieruchomości „.

PoprzedniSklepy w UK robią zapasy na wypadek Brexitu
NastępnyTablica Jane Austen odsłonięta w teatrze w Southampton