Start Polecane Mieszkańcy Eastleigh domagają się włączenia świateł ulicznych w nocy

Mieszkańcy Eastleigh domagają się włączenia świateł ulicznych w nocy

637
0

Mieszkańcy Eastleigh, a także lokalni radni i parlamentarzyści poparli kampanię mającą na celu włączenie świateł ulicznych z powrotem w nocy w celu zmniejszenia przestępczości.

Petycja wystosowana przez mieszkankę Eastleigh, Marley Dalton, w celu ponownego włączenia świateł ulicznych w nocy została podpisana przez ponad 450 osób.

Dzieje się tak po tym, jak włamano się do domu 23-latki, ale ze względu na to, że jej telewizja przemysłowa nie zarejestrowała ubranych na czarno włamywaczy, nikt nie został oskarżony.

Jak wcześniej informowaliśmy, Rada Hrabstwa Hampshire podjęła decyzję o wyłączeniu oświetlenia ulicznego między 1:00 a 4:00 od kwietnia 2019 roku w celu zmniejszenia emisji dwutlenku węgla i zwiększenia oszczędności finansowych. Jednak poseł Eastleigh, Paul Holmes uważa, że „absolutnie niezbędne” jest ponowne włączenie świateł. Poseł powiedział: „Napisałem do policji i rady gminy Eastleigh i zapytałem, czy istnieje jakiś sposób, aby włączyć światła. Jestem bardzo przychylny petycji. Włączenie świateł może pomóc w dochodzeniach policyjnych, nawet jeśli jest to tylko tymczasowe, absolutnie konieczne jest ich ponowne włączenie.”

PoprzedniStrażnik Westquay „okradziony na parkingu”
NastępnyBardziej ekologiczna benzyna na brytyjskich stacjach