Start Southampton Mieszkańców Southampton czeka mini fala upałów

Mieszkańców Southampton czeka mini fala upałów

816
0

Wysokie temperatury, które są przewidziane dla Southampton w najbliższych dniach mają potrwać do majowego długiego weekendu.

Perspektywa temperatur osiągających 18 ° C jest dobrą wiadomością dla rodzin, które w pełni wykorzystają nowo odkrytą wolność, ponieważ ograniczenia spowodowane pandemią nadal się zmniejszają.

Wiele osób – w tym osoby będące wciąż na urlopie – prawdopodobnie wybierze się do miejskich parków. Popularne miejsca turystyczne w New Forest, w tym Hatchet Pond w pobliżu Beaulieu, również prawdopodobnie będą zajęte, wraz z plażami w Calshot, Lepe i Milford on Sea.

Handlowcy sprzedający produkty takie jak filtry przeciwsłoneczne i lody są jednymi z tych, którzy mogą również skorzystać z pięknej pogody. Dobra pogoda to także dobra wiadomość dla pubów, które obecnie mogą obsługiwać tylko osoby siedzące na zewnątrz.

Met Office, informuje: „W ciągu następnych kilku dni temperatury w ciągu dnia nieco wzrosną. W niektórych częściach Wielkiej Brytanii termometry pokarzą 18 stopni Celsjusza.”

PoprzedniOd początku pandemii oszuści wyłudzili ponad 40 milionów funtów
NastępnyNastolatka z mózgowym porażeniem dziecięcym skoczy ze spadochronem, aby wesprzeć niepełnosprawne rodziny