Start Polecane Miejskie lampki świąteczne pozostaną zapalone, aby podnieść ludzi na duchu

Miejskie lampki świąteczne pozostaną zapalone, aby podnieść ludzi na duchu

402
0

Bożonarodzeniowe lampki w Romsey będą świecić nieco dłużej w tym roku, aby podnieść na duchu ludzi podczas trzeciego narodowego lockdownu.

Rada Miejska Romsey zadbała o to, aby podnoszące na duchu dekoracje pozostały do ​​połowy lutego, aby miasto wyglądało trochę jaśniej w tym trudnym czasie.

Parker, reprezentujący Romsey Tadburn w Radzie Gminy Test Valley (TVBC), powiedział: „Podjęto decyzję o pozostawieniu włączonych świateł, aby trochę rozjaśnić życie ludzi i uważam, że to świetny pomysł.” „Ze względu na rodzaj świateł nie mają one zbyt fantazyjnych kształtów ani kolorów, a ponieważ rozciągają się z boku na bok na głównych ulicach, dają niemal wrażenie, że masz nad sobą sufit.”

Ze względu na ograniczenia krajowe mające na celu powstrzymanie rozprzestrzeniania się koronawirusa, który wymknął się spod kontroli, członkowie społeczeństwa ponownie zostali poinstruowani, aby pozostać w domu. Kupowanie niezbędnych rzeczy i aktywność fizyczna należą do nielicznych okoliczności, które pozwalają nam wyjść z domu. Dłużej zapalone światełka świąteczne nie są zachętą dla mieszkańców do wyjścia, a raczej są miłym doświadczeniem- zauważył Radny Parker.

PoprzedniPonad 1100 nowych przypadków Covid zarejestrowanych w Hampshire
NastępnyNajcenniejsze i najrzadsze monety 50 pensów w Wielkiej Brytanii