Start Coronavirus Miejska szkoła wyższa nominowana do krajowej nagrody odpowiedzi na Covid-19

Miejska szkoła wyższa nominowana do krajowej nagrody odpowiedzi na Covid-19

328
0

Barton Peveril Sixth Form College w Eastleigh został nominowany do nagrody Covid-19 Response Champions – Schools and Colleges Award w Bett Awards 2021.

Nagrody Covid-19 Response Champions Awards są przyznawane firmom i szkołom, które zareagowały na wybuch epidemii Covid-19 w sposób, który „pozytywnie wpłynął na edukację, zdrowie i dobre samopoczucie uczniów” podczas pandemii. Barton Peveril został nominowany do nagrody za przejście na naukę online, projekt kierowany przez kierownika IT Petera Hornera.

W ramach projektu 4000 uczniów kontynuowało uczęszczanie na każdą lekcję zaplanowaną na dzień w domu podczas pierwszego lockdownu, a teraz program został ponownie wdrożony przy obecnym zamknięciu uczelni.

Mówiąc o nominacji, Peter Horner powiedział: „To zaszczyt być nominowanym do tej nagrody. „Na początku pandemii mój zespół i ja naprawdę chcieliśmy się upewnić, że mamy odpowiednie strategie, aby wszyscy nasi nauczyciele i uczniowie mieli niezbędny dostęp do szkoleń z technologii i umiejętności cyfrowych”. Rzecznik Bartona Peverila stwierdził, że dalsze świadczenie usług było możliwe dzięki przyjęciu przez Kolegium Google Suite for Education.

Peter Horner wprowadził Google Suite for Education na uczelni po tym, jak został wykwalifikowanym Google level 2 Trainer, Google Educator and Google Innovator.

Zwycięzca nagrody zostanie ogłoszony podczas ceremonii online 22 stycznia.

PoprzedniJakie są nowe zasady podróżowania w Wielkiej Brytanii?
NastępnyMężczyzna z Eastleigh poprowadził pierwszą drużynę, która z powodzeniem podbiła K2 zimą