Start Coronavirus Miejsca w Anglii, w których wydano najwięcej mandatów za nieprzestrzeganie lockdownu

Miejsca w Anglii, w których wydano najwięcej mandatów za nieprzestrzeganie lockdownu

14159
0

Ujawniono miejsca w Wielkiej Brytanii, gdzie wydano najwięcej kar za nieprzestrzeganie zasad dystansu społecznego.

Pomimo ograniczeń wprowadzonych przez rząd, ludzie niepotrzebnie opuszczają domy, przez co zostają karani grzywną przez policję. Obszar, w którym wydano największą liczbę grzywien to Lancashire. Lancashire ma populację 1 498 300, a jego mieszkańcy otrzymali 380 grzywien, co oznacza 2,5 grzywny na 10 000 osób. Na drugim miejscu znalazł się North Yorkshire z 1,8 grzywny na 10 000 osób – w sumie 150 grzywien. Trzecie miejsce zajmuje Surrey z ogólną liczbą 205 mandatów, co stanowi 1,7 na 10 000 osób w okolicy.

Jeśli policja uzna, że nie przestrzegasz zasad dystansowania społecznego, wtedy jako przestępca możesz otrzymać karę pieniężną w wysokości 60 GBP, która zostanie obniżona do 30 GBP, jeśli zostanie zapłacona w ciągu 14 dni.

W przypadku przestępców po raz drugi kara ta wzrośnie do 120 GBP i będzie nadal podwajana za każdym razem, gdy popełnisz kolejne przestępstwo. Jeśli nie zapłacisz grzywny, możesz zostać postawiony przed sądem, gdzie sędziowie będą mogli nakładać nieograniczone grzywny.

PoprzedniWzrosła sprzedaż alkoholu podczas blokady
NastępnyFarmy szukają pracowników do zbierania owoców i warzyw