Start Polecane Mężczyzna z Southampton skazany na 16 lat za zgwałcenie i pobicie

Mężczyzna z Southampton skazany na 16 lat za zgwałcenie i pobicie

911
0

Mężczyzna z Southampton, który brutalnie zaatakował i pobił kobietę w Lower Gardens w Bournemouth, został uznany za winnego gwałtu i ciężkiego uszkodzenia ciała.

Ławie przysięgłych w sądzie koronnym w Winchester zajęło zaledwie trzy godziny skazanie Luke’a Westa po wysłuchaniu, jak jego przerażona ofiara myślała, że ​​umrze podczas ataku. Mężczyzna został skazany na 16 lat.

40-letnia sprzątaczka szła do pracy, kiedy została zaatakowana przez Westa, 29 lat, z Warren Avenue. Atak miał miejsce około 5 rano 13 listopada ubiegłego roku.

Prokurator powiedział przysięgłym, że policja w Dorset otrzymała telefon o 6.11 rano, informując, że kobieta została „ciężko ranna”. Powiedział: „Osoba, która została zaatakowana, była naga, ciężko ranna i na wpół przytomna, została brutalnie pobita i zgwałcona”. Ofiara miała siniaki i skaleczenia na twarzy z powodu obrażeń szczęki i złamania oczodołu. Kobieta została znaleziona przez kolegę, który zaczął ją szukać po tym, jak nie przybyła do pracy i nie odebrała telefonu.

Przestępca został zidentyfikowany dzięki nagraniu z kamery przemysłowej. Podczas rewizji policji w pokoju hotelowym, w którym przebywał West, znaleziono czarne dżinsy i kurtkę poplamioną krwią, która miała DNA pasujące do ofiary.

Detektyw Inspektor Wayne Seymour, z Zespołu Śledczego ds. Poważnych Przestępstw Policji w Dorset (MCIT), powiedział: „To było podłe przestępstwo, w którym Luke West poddał swoją ofiarę nie tylko przerażającemu atakowi seksualnemu, ale także brutalnemu atakowi fizycznemu.”

PoprzedniNowy lek w walce z Covid-19
NastępnyPolicja przeprowadzi dodatkowe patrole w Southampton w celu stłumienia zachowań aspołecznych