Start Polecane Mężczyzna z Hampshire ozdobił samochód świątecznymi lampkami

Mężczyzna z Hampshire ozdobił samochód świątecznymi lampkami

1289
0

W okresie Bożego Narodzenia wiele osób dekoruje swoje domy kolorowymi światłami, aby przynieść radość przechodniom. Mężczyzna z Totton wzniósł świątecznego ducha na wyższy poziom dekorując swój samochód.

Mieszkaniec Totton udekorował swój samochód tysiącami świateł i w ten sposób zabiera świąteczny nastrój ze sobą, gdziekolwiek się udaje. Ethan Day-Lewis przekazuje radość Bożego Narodzenia wszystkim mieszkańcom Southampton, używając tylko swojego samochodu.

22-latek wyposażył swoją czarną Toyotę Gt86 w ponad 3000 świateł.Ukończenie dekoracji zajęło mu cztery godziny. Ethan powiedział, że spotyka wiele rodzin z dziećmi, które podchodzą do samochodu, aby robić selfie i podziwiać jego pracę.

Dodał, że podczas jazdy widział wiele uśmiechniętych i roześmianych twarzy oraz ludzi wskazujących na jego samochód. Ethan zabierze swój samochód do domu przy Ocknell Grove w tę sobotę, który został oświetlony tysiącami świateł, aby zebrać pieniądze dla Wessex Cancer Trust, który musi zebrać 600 000 funtów do 31 stycznia, aby uniknąć zamknięcia.

PoprzedniPonad 20 000 nowych miejsc pracy w związku z odsłonięciem planów transportowych
NastępnyBankomat wyrywany za pomocą koparki, która została skradziona z pobliskiego placu budowy