Start Polecane Mężczyzna aresztowany po wymachiwaniu bronią w jednym z lokali z jedzeniem na...

Mężczyzna aresztowany po wymachiwaniu bronią w jednym z lokali z jedzeniem na wynos

596
0

Mężczyzna został aresztowany po wyciągnięciu pistoletu podczas kłótni w restauracji serwującej jedzenie na wynos w centrum Southampton. 

Podejrzany następnie uciekł, co doprowadziło do szeroko zakrojonej operacji poszukiwania mężczyzny i jego pojazdu. Rzecznik policji w Hampshire powiedział: „Zostaliśmy wezwani około godziny 14.20 w sobotę 21 listopada po doniesieniach o człowieku z bronią palną na St Mary’s Street w Southampton.

„Doniesiono, że mężczyzna wszedł do restauracji Pizza House i zaczął awanturować się z innym klientem w środku. Podczas ostrej wymiany zdań wyciągnął pistolet z paska, po czym ponownie wyszedł i wsiadł do białego Mini Coopera.”

Wysłano w to miejsce uzbrojonych funkcjonariuszy i rozpoczęto szeroko zakrojone poszukiwania zarówno podejrzanego, jak i pojazdu, którym uciekł. Widziano helikopter krążący nad parkiem przemysłowym City Commerce Center w pobliżu Central Bridge około godziny 17:00.

42-letni mężczyzna z Southampton został aresztowany pod zarzutem posiadania broni palnej bez atestu, niebezpiecznego prowadzenie pojazdu mechanicznego, niezastosowania się do rozkazu zatrzymania poruszającego się pojazdu, posiadanie noża lub przedmiotu z ostrą końcówką w miejscu publicznym oraz posiadanie broni ofensywnej w miejscu publicznym.

Mężczyzna pozostaje w areszcie.

PoprzedniSklepy Marks & Spencer otwarte do północy
NastępnyRada Miasta Southampton wzywa rząd do dokarmiania dzieci w czasie wolnym od szkoły