Start Wiadomości Meghan Markle nie chce urodzić dziecka w szpitalu tylko w domu

Meghan Markle nie chce urodzić dziecka w szpitalu tylko w domu

728
0

Księżna Meghan Markle od czasu, gdy została żoną księcia Harry’ego zaskakuje Brytyjczyków swoimi decyzjami i zachowaniem, które często są wbrew temu, co mówi protokół królewski. Tym razem mówi się o kolejnym kontrowersyjnym postanowieniu Markle. 

W ostatnim czasie głośno mówi się o rzekomej decyzji Megan, która budzi spore kontrowersje i przede wszystkim łamie protokół królewski. Mianowicie, postanowiła, że chce urodzić w domu, a nie w szpitalu.

Tradycyjnie, dzieci rodziny królewskiej rodziły się w londyńskim szpitalu w dzielnicy Paddigton. Tak też było w przypadku Kate i Williama, którzy przed placówką prezentowali opinii publicznej swoje świeżo narodzone dzieci.

W przypadku dziecka Meghan i księcia Harry’ego tworzą się plotki, zaprzeczającej dotychczasowej tradycji rodziny królewskiej. Choć nie wiadomo jeszcze, ile w tym prawdy, ponieważ Pałac Kensington nie potwierdza tej informacji.

Jednak wiele osób uważa, że taka decyzja pasowałaby do charakteru i sposoby bycia Amerykanki. Pokazała już nie raz, że protokół królewski nie jest dla niej na tyle istotny i żyje według własnego przekonania, nie patrząc na konwenanse i zasady.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniUzbrojeni policjanci rozmieszczeni na terenie centrów handlowych Hampshire w te święta
NastępnyOlbrzymie wywrotki spowodowały wstrzymanie ruchu samochodów i pieszych na Shirley