Start Wiadomości Meghan Markle już po wieczorze panieńskim

Meghan Markle już po wieczorze panieńskim

665
0

Według doniesień medialnych w miniony weekend odbył się wieczór panieński Meghan Markle, przyszłej zony księcia Harry’ego.

Wieczór panieński, według Daily Mail, odbył się w pięciogwiazdkowym SPA Soho Farmhouse w Oxfordshire, choć ta informacja nie jest potwierdzona. Z przyczyn bezpieczeństwa , królewski dwór starał się zachować w tajemnicy miejsce uroczystości. Na wieczorze, z przyczyn oczywistych, jakim jest  ciąża, nie pojawiła się księżna Cambridge, Kate Middleton. Zabrakło także Dori Radlan, mamy Meghan, która nie przyleciała ze Stanów Zjednoczonych. Była za to Millie Mackintosh, z którą ostatnio Markle blisko się trzyma oraz Misha Nonoo, projektantka mody i Violet von Westenholz – dyrektor PR Ralph Lauren.

Z racji wstąpienia niebawem do rodziny królewskiej, narzeczonej Harry’ego nie przystoi organizować szalonych imprez, które często są kojarzone z wieczorami panieńskimi. Miejsce uroczystości było skrywane, głównie przez paparazzi, by panny mogły świętować w kameralnym gronie bez medialnego rozgłosu.

Przypomnijmy, ceremonia zaślubin księcia Harry’ego oraz Meghan Markle odbędzie się 19 maja br. w Kaplicy świętego Jerzego w Zamku Królewskim w Windsorze.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniDziś święto kobiet! Skąd się ono wzięło?
NastępnyPoundland konkurencją dla Primarka. Sieć planuje otworzyć 91 nowych sklepów Pep&Co