Start Polecane McDonald’s ogłasza poważną zmianę dotyczącą wszystkich restauracji w Wielkiej Brytanii

McDonald’s ogłasza poważną zmianę dotyczącą wszystkich restauracji w Wielkiej Brytanii

659
0

McDonald’s ogłosił, że w tym tygodniu zamierza wprowadzić poważną zmianę, która wpłynie na wszystkie brytyjskie restauracje.

Od środy 20 lipca sieć fast foodów uruchomi nowy program lojalnościowy dla klientów. Program da klientom możliwość zdobywania punktów przy zakupie produktów z menu McDonald’s.

MyMcDonald’s Rewards pozwoli klientom zdobyć 100 punktów za każde wydane 1 GBP, a punkty można wymienić na pozycje menu lub przekazać na cele charytatywne, w tym Children in Need, FareShare i Ronald McDonald House Charities.

Klienci, którzy zdecydują się na MyMcDonald’s Rewards oraz zamówią i zapłacą za pośrednictwem aplikacji McDonald’s, automatycznie otrzymają punkty za swoje zamówienie – w tym McDelivery złożone za pośrednictwem aplikacji.

Zamawiając w Drive-Thru, Kiosk lub Counter, klienci mogą otrzymać jednorazowy kod na początku zamówienia, aby zdobyć punkty, które są dostępne w sekcji „kod” aplikacji.

Do aplikacji zostaną również dodane znaczki McCafe. Wszystkie darmowe napoje, które klienci zdobyli, ale nie wykorzystali, będą dostępne w sekcji Oferty i nagrody w aplikacji, a wszelkie istniejące pieczątki zostaną zamienione na 300 punktów, gdy klienci zdecydują się na program nagród.

PoprzedniPodwyżki płac w sektorze publicznym
NastępnyMet Office: żółte ostrzeżenie przed burzami w Southampton