Start Polecane McDonald w Eastleigh jako jeden z siedmiu, który przetestuje recykling zabawek

McDonald w Eastleigh jako jeden z siedmiu, który przetestuje recykling zabawek

691
0

Restauracja McDonald w Eastleigh jest jedną z zaledwie siedmiu w Wielkiej Brytanii, które biorą udział w programie recyklingu zabawek w ramach 4-tygodniowego okresu próbnego.

Próba polega na ustawieniu w wybranych restauracjach McDonald pojemników na niechciane zabawki, niezależnie od tego, czy pochodzą one od Happy Meals, czy od innych sprzedawców detalicznych. Plastikowe zabawki zostaną poddane recyklingowi i przekształcone w nowe produkty, takie jak filiżanki do kawy i sprzęt do zabawy.

Jeśli zabawka zmieści się do kosza o średnicy 17 cm, zostanie zaakceptowana przez giganta fast foodów.Tony Bennett, który prowadzi 17 restauracji w okolicy, w tym lokal w Swan Center, powiedział: „Cieszę się, że moja restauracja w Swan Centre została wybrana do wzięcia udziału w tej ważnej próbie. Naprawdę nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jak przebiega inicjatywa i poznać opinie naszych klientów. Zachęcam każdego, kto ma jakieś stare plastikowe zabawki, których chce się pozbyć, do odwiedzenia naszej restauracji i skorzystania z kosza na stare zabawki.”

Jeśli próba się powiedzie, McDonald ma nadzieję wprowadzić program we wszystkich swoich restauracjach w Wielkiej Brytanii w 2020 roku.

PoprzedniŻycie w pobliżu ruchliwej drogi może hamować wzrost płuc u dzieci
NastępnyNiepodległa Szkocja w krótkim czasie może wejść do UE