Start Polecane Matka zrobiła z 12-letniej córki surogatkę

Matka zrobiła z 12-letniej córki surogatkę

883
0

12-latka została  zgwałcona przez ojczyma, by urodzić swojej matce dziecko. Kobieta nie mogła zajść w ciążę, więc postanowiła wykorzystać swoją córkę jako surogatkę.

Matka dziewczynki przeszła zabieg uniemożliwiający jej zajście w ciążę, jednak, gdy związała się z nowym partnerem zapragnęła mieć z nim kolejne dziecko. Gdy lekarz powiedział, że nie będzie to możliwe para postanowiła zrobić z 12-letniej córki kobiety surogatkę – informuje Telegraph.

Za namową matki ojczym zgwałcił swoją pasierbicę, w wyniku czego zaszła ona w ciążę i urodziła dziecko. Początkowo kobieta utrzymywała, że 12-latka zaszła w ciążę, kiedy nocowała u swojego kolegi. Sprawa się wydała, gdy nauczycielka i lekarz zaczęli nabierać podejrzeń. Dziewczynka wówczas wyznała, że „ojczym zrobił jej to trzy razy”.

Kilka dni temu zakończyła się sprawa w Warwick Crown Court. Ojczym został uznany winnym dwóch gwałtów, za co trafi do więzienia na 18 lat. Zostanie też wpisany do rejestru przestępców seksualnych. Matka, która usłyszała zarzuty namawiania do gwałtu na własnym dziecku spędzi w więzieniu 6 lat i 3 miesiące. Dziecko, które urodziła 12-latka trafiło do rodziny zastępczej.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniKsiążę Karol i księżna Kamila na audiencji u papieża Franciszka
NastępnyHampshire: dwie osoby aresztowane w związku ze śmiercią noworodka