Start Polecane Masowa bijatyka na jednym ze statków wycieczkowych Southampton

Masowa bijatyka na jednym ze statków wycieczkowych Southampton

1996
0

Mężczyzna i kobieta aresztowani w wyniku masowej bójki, która wybuchła na brytyjskim statku wycieczkowym, zostali zwolnieni z aresztu, ale nadal są przedmiotem śledztwa.

Sześć osób zostało rannych, gdy Britannia P & O wypłynęła do Southampton po tygodniowej podróży do norweskich fiordów. 43-letni mężczyzna i kobieta, 41 lat, oboje z Chigwell, Essex, zostali aresztowani pod zarzutem napaści.

Talerze i meble były podobno używane jako broń podczas incydentu, do którego doszło pod koniec ubiegłego tygodnia. Do bijatyki doszło po zakrapianej alkoholem imprezie. Świadkowie zdarzenia mówili, że byli tak przerażeni, że musieli się ukrywać, ponieważ walczyły grupy rodzinne. Według jednego ze świadków, incydent został wywołany przez pasażera, który obraził się na innego wczasowicza przebranego za klauna.

Jednak P&O zaprzeczył, że na statku był ktoś przebrany za klauna.Policja z Hampshire potwierdziła, że ​​oficerowie interweniowali na statku, gdy ten zacumował w Southampton. Rzeczniczka policji powiedziała, że ​​trzech mężczyzn i trzy kobiety zostały zaatakowane, a ich obrażenia obejmowały znaczne siniaki i skaleczenia.

PoprzedniAtak z nożem w ręku w jednym z parków w Southampton
Następny14 300 000 osób w Wielkiej Brytanii żyje w ubóstwie