Start Polecane Marwell Zoo: Kobieta ma zakaz wstępu do atrakcji przez komentarze na Facebooku

Marwell Zoo: Kobieta ma zakaz wstępu do atrakcji przez komentarze na Facebooku

334
0

Niepełnosprawnej kobiecie zabroniono odwiedzania zoo w Hampshire po tym, jak skrytykowała zmianę godzin otwarcia atrakcji na Facebooku.

Kobieta z Southampton powiedziała, że ​​powiedziano jej, że nie jest mile widziana w Marwell Zoo po opublikowaniu komentarzy na swojej stronie w mediach społecznościowych.

Zoo ogłosiło w zeszłym tygodniu plany skrócenia o połowę godzin otwarcia w dniach, w których odbywa się impreza Glow.

Zamiast od 10.00 do 16.00, zoo jest otwarte od 13.00 do 16.00 w dni imprez w listopadzie i grudniu.

34-letnia kobieta stwierdziła, że osoby niepełnosprawne nie byłyby w stanie poruszać się po terenie o powierzchni 140 akrów w ciągu kilku godzin.

Jednak po opublikowaniu komentarzy na temat zmiany godzin otwarcia została zablokowana a wejściówki jej dzieci zostały cofnięte.

Kobieta, która ma ograniczoną mobilność z powodu fibromialgii, kupiła roczne karnety na nieograniczone wizyty. Kosztowały 66 funtów dla dorosłych i 46 funtów dla dzieci.

Zoo Marwell powiedziało, że koszt biletów dziennych został zmniejszony, aby odzwierciedlić krótsze godziny, i atrakcja nadal będzie otwarta w pełnych godzinach w dni wolne od wydarzeń.

Rzecznik powiedział: „Posiadacze rocznej przepustki w zimie przyjeżdżają na krótsze wizyty, a roczna przepustka pozwala gościom przychodzić każdego dnia, w którym jesteśmy otwarci. To się nie zmieniło.

„Wszystkich gości zapraszamy przez cały rok bez względu na ich osobiste potrzeby, a pełne informacje o dostępności można przeczytać na stronie internetowej.”

„Poinformowaliśmy wszystkich gości i członków przepustki rocznej z dużym wyprzedzeniem o zmianach (które jeszcze nie weszły w życie) za pośrednictwem naszych kanałów mediów społecznościowych”.

PoprzedniSzkoły chcą zmniejszyć liczbę pracowników, aby zredukować wydatki
NastępnyZłodziej z Southampton kradnie paczki spod drzwi domów