Start Polecane Luksusowy hotel otwiera siłownię dla wszystkich, aby zebrać fundusze na cele charytatywne

Luksusowy hotel otwiera siłownię dla wszystkich, aby zebrać fundusze na cele charytatywne

316
0

Luksusowy hotel w Southampton otworzy w tym miesiącu swoją siłownię dla wszystkich, nie tylko gości.

W hotelu Harbour w Ocean Village odbywa się zbiórka pieniędzy. Hotele portowe w Brighton, Guildford i Richmond będą również zachęcać ludzi do biegania, chodzenia, pływania, jazdy na rowerze i wiosłowania na dystansie 25 000 km w styczniu.

Wydarzenie, które rozpocznie się w poniedziałek, 9 stycznia, odbywa się w hotelowych spa o nazwie HarSPA, a wyniki będą zestawiane i udostępniane w tabeli ligowej dwa razy w tygodniu.

HarSPA są otwierane dla osób niebędących członkami siłowni w terminach zbiórki pieniędzy – poniedziałek 9 stycznia, czwartek 12 stycznia, czwartek 19 stycznia i poniedziałek 26 stycznia między 10:00 a 19:00 – a osoby niebędące członkami proszone są o darowiznę w wysokości co najmniej 10 funtów.

Pieniądze będą zbierane na organizację charytatywną Room to Reward na południowym wybrzeżu, która zapewnia bezpłatne przerwy w najlepszych hotelach najbardziej zasłużonym w społeczeństwie.

Dyrektor organizacji charytatywnej Room to Reward, Adam Terpening, powiedział: „Harbour Hotels są wspaniałymi zwolennikami Room to Reward.”

„To wyzwanie związane ze zbieraniem funduszy jest najnowszą z długiej listy fantastycznych inicjatyw i jesteśmy niezmiernie wdzięczni za ich niesamowite wsparcie.”

„Bez nich nie moglibyśmy robić tego, co robimy. Jesteśmy małą organizacją charytatywną, która wywiera duży wpływ, a finansowanie jest oczywiście absolutnie niezbędne.”

Osoby niebędące członkami powinny dokonać wcześniejszej rezerwacji na stronie harbourhotels.co.uk/fit-to-reward lub w recepcji spa w dowolnym hotelu.

Organizacja charytatywna Room to Reward, której siedziba znajduje się w Christchurch, zaczynała od hoteli w Dorset i Hampshire, a obecnie podpisała kontrakt z 650 hotelami z całej Wielkiej Brytanii.

Room to Reward planuje również zorganizować regaty żeglarskie zbierania funduszy 19 czerwca oraz dzień relaksu i dobrego samopoczucia w Mudeford Quay 1 lipca.

Więcej informacji na stronie roomtoreward.org/

PoprzedniWzrost w Southampton „będzie wolniejszy niż w Bournemouth czy Portsmouth”
NastępnyW celu zakończenia strajków zaoferowano motorniczym podwyżkę