Start Coronavirus Londyński szpital Nightingale zwalnia pierwszych pacjentów

Londyński szpital Nightingale zwalnia pierwszych pacjentów

522
0

Pierwszych pacjentów wyleczonych z Covid-19 wypisano z polowego szpitala ratunkowego NHS Nightingale w Londynie.

NHS England powiedziało, że pierwsi wyleczeni pacjenci oklaskiwali personel, gdy wychodzili ze szpitala w centrum ExCeL w Newham.

Obiekt został zbudowany w ciągu dziewięciu dni i może pomieścić do 4000 przyjęć, a pierwszych pacjentów otrzymał 7 kwietnia.

NHS England powiedział, że ojciec jednego z nich został przeniesiony do szpitala Northwick Park w Harrow, aby kontynuować leczenie.

Eamonn Sullivan, dyrektor pielęgniarstwa w NHS Nightingale London, powiedział: – To wspaniała wiadomość dla wszystkich lekarzy i personelu pomocniczego, którzy pracują przez całą dobę, aby dbać o naszych pacjentów. Długa droga do wyzdrowienia tych osób przypomina, dlaczego każdy musi zrobić wszystko, aby zachować bezpieczeństwo, postępując zgodnie z radą rządu.

Sir Simon Stevens, dyrektor naczelny NHS England, powiedział: – Nie musieliśmy jeszcze szeroko korzystać z Nightingale London dzięki ciężkiej pracy personelu NHS, który zwolnił ponad 30 000 istniejących łóżek szpitalnych oraz społeczeństwa, które odegrało swoją rolę, pozostając w domu i ratując życie.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniOdbiór śmieci w Southampton – zmiany z powodu pandemii
NastępnyUczniowie z biedniejszych środowisk otrzymają laptopy